Галерија: Катарина Ивановска најавува жешко лето

Македонскиот топ модел Катарина Ивановска, овој пат ќе не стопли со жешка фотосесија направена во соработка со францускиот бренд „Pain de Sucre“ бренд за костими за капење.
Погледнете ја Катарина во најновата колекција на костими за капење на брендот Pain de Sucre за сезоната пролет/лето 2014,

Пронајдете не на следниве мрежи: