Галерија: Кејт Аптон го истакна задникот

Прекрасната Кејт Аптон се фотографираше за брендот долна облека Jenna Leigh. Мораме да признаеме дека од Jenna Leigh направиле одличен избор на мод

Пронајдете не на следниве мрежи: