ГАЛЕРИЈА: Кошаркарите синоќа се дружеа со фановите

Loading...

Македонија им даде поддршка и им посака среќа и успех на своите кошаркари пред заминувањето на Евробаскетот 2015.
Нашите најдобри кошаркари

loading...
Loading...