Ги изненади сите! Милан ѝ порача на Рада: Кобило стара, внимавај…

Loading...

Рада Манојловиќ пред неколку дена го прослави својот 30-ти роденден со гала забава на која присуствуваа нејзините пријатели и роднини.Иако се уште се во наводно среќна врска, нејзиното момче Миомир Гајиќ не присуствувал на нејзиниот роденден. Милан Станковиќ, поранешното момче на пејачката, на оригинален начин ѝ го честитал роденденот и со една реченица ја оставил Рада без текст.

„Ми порача да бидам добра и паметна. Ми рече дека сега сум стара кобила и дека морам да внимавам што правам“, рекла низ смеа Радмила.Иако се уште се во наводно среќна врска, нејзиното момче Миомир Гајиќ не присуствувал на нејзиниот роденден. Милан Станковиќ, поранешното момче на

loading...
Loading...