Ги поседува автомобилите од соништата поради дедо и, а обожава да се слика топлес

Италијанците овие денови го окупираа Мајами.По Џанлука Ваки, кој предизвика внимание со своето мускулесто тело и дружењето со бразилската манекенка Јулија Периро, сите ги засени Елетра Ламборџини(23), една од наследничките на империјата „Ламборџини“.Згодната Италијанка, инаку тв-лице и внука на основачот на фабриката за автомобили „Ламборџини“, Феручи Ламбоџини, привлече внимание на плажите во Мајами кога се појави во минијатурни бикини, каде до израз доаѓаа нејзините облини, односно големи гради.

Згодната Италијанка, инаку тв-лице и внука на основачот на фабриката за автомобили „Ламборџини“, Феручи Ламбоџини, привлече

Пронајдете не на следниве мрежи: