Ги шокираше сите со изборот: Премлада е за ваков фустан…

Кендал Џенер изгледа имала намера да ги шокира сите со својот избор. Младата Кардашијан се појави во разголен фустан. А покрај неа на црвениот килим прошета и нејзината помала сестра, која одбра ултра кратко фустанче.
Додека многумина се шокирани од нивниот изглед и мислат дека тоа е превулгарно нивната мајка е воодушевена.
Погледнете ја целосната фотографија.

А покрај неа на црвениот килим прошета и нејзината помала сестра, која одбра ултра кратко фустанче.
Додека многумина се шокирани од нивниот

Пронајдете не на следниве мрежи: