Го преболе сопругот: Гога се пофали со новото момче!

Loading...

Пејачката Гога Секулиќ  заплови во нова љубовна врска и посреќна е од кога било.Таа го крие идентитетот на момчето, но со една фотографија откри дека се работи за набилдан спортист. Тој има српско потекло, а се запознале во Цирих, каде живее и работи.
Во описот на фотографијата што ја прикачи на Инстаграм Гога напиша: „Моето срце“.

 Таа го крие идентитетот на момчето, но со една фотографија откри дека се работи за набилдан спортист. Тој има српско потекло, а се запознале во Цир

loading...