Гол од гол на гол

Голманов навистина им покажа на останатите како треба.На овој натпревар во Хрватска, каде силите си ги одмерија Национал и Нови Мароф Рефлех, потег на мечот го обележа голманот на Национал, кога од својот шеснаесетник преку целиот терен прецизно стрелаше на голот кај противничкиот колега.
Видео на sport365.mkНа овој натпревар во Хрватска, каде силите си ги одмерија Национал и Нови Мароф Рефлех, потег на мечот го обележа голманот на Национал, кога

Пронајдете не на следниве мрежи: