ГОЛЕМА СЕМЕЈНА ТРАГЕДИЈА: Синот си го уби таткото!

Хорор во Србија!Младо момче со пиштол си го убил својот татко и заминал од дома.
Како што пренесуваат српските медиуми,  дека 26-годишниот Иван Спаловиќ со неколку куршуми го усмртил својот татко Љубиша кој имал 50 години.
Оставајќи го мртвото тело во семејната куќа, убиецот побегнал.
Српската полиција трага по 26- годишниот ИванМладо момче со пиштол си го убил својот татко и заминал од дома.
Како што пренесуваат српските медиуми,  дека 26-годишниот Иван Спалов

Пронајдете не на следниве мрежи: