Губете по еден сантиметар помалку во струкот

Напиток  за кој многу жени тврдат дека им помогнал  да го намалат струкот  за еден сантиметар дневно. Освен што  ги отстранува вишокот маснотии и вода од организмот, овој напиток истовремено ја подобрува функцијата на мозокот, видот и помнењето.
 
Состојки:
 
1 лажичка мед
 
2 лажички јаболков оцет
 
1 шолјичка свежо исцеден сок од грејпфрут
 
Се заедно ставете во блендер и добро измешајте. Напитокот конзумирајте го пред ручек или вечера седум дена, а потоа направете пауза од седум дена. Доколку е потребно, можете да го повторите третманот. Доколку не сте љубител на грејпфрутот, можете да го замените со портокал.
 

 

Напиток  за кој многу жени тврдат дека им помогнал  да го намалат струкот  за еден сантиметар дневно. Осв

Пронајдете не на следниве мрежи: