Хајди Клум само во танга

Поранешната манекенка дава се од себе за да ја промовира на најдобар можен начин сопствената линија на секси долна облека.Хајди Клум (42) преку фотографија одлучи да покаже како и прилега црната тангата од тантела која е единствено прече на нејзиното извајано тело.
-Сакам да бидам безобразна во сопствената долна облека- напиша Клум за секси црно-белата фотографија.
Имено, Хајди Клум е во врска со 29 годишниот уметник Вито, а ги има четирите деца од поранешниот сопруг, пејачот Сил.
Хајди Клум (42) преку фотографија одлучи да покаже како и прилега црната тангата од тантела која е единствено прече на нејзиното извајано тело.

Пронајдете не на следниве мрежи: