Хакери објавиле фотографија од Амбер гола која му ја пратила на Џони Деп

Loading...

На каналот Редит досега се објавени 50 готографии на кои Амбер Херд е гола. Ким Кардашијан (33) , Џенифер Лоренс (24) , Кајли Куко (28), Ријана (26) , Ванеса Худгенс (25) и Хоуп Соло (33) се само некои од ѕвездите на кои им биле хакирани и украдени iCloud сметките објавувајќи им нивни фотографии.Во разголеното друштво се придружила и Амбер Херд (28). Убавицата поради која Џони Деп (51) по 14 години врска ја остави својата партнерка Венеса Парадис (41) на една од објавените фотографии е во топлес. 
Во рацете држи натпис на кој пишува „тонто“ што во превод значи глупчо, а глумицата така од милост го наредкува својот свршеник Дип.Во разголеното друштво се придружила и Амбер Херд (28). Убавицата поради која Џони Деп (51) по 14 години врска ја остави својата партнерка Венеса П

loading...
Loading...