Хали Бери роди син!

Loading...

Хали Бери роди син!Хали Бери и нејзиниот сопруг, глумецот Оливие Мартинес, добија син.
Таа се породила вчера во болница во Лос Анџелес.
Ова е второ дете за Хали Бери, која има петгодишна ќерка од врската со канадскиот манекен Габриел Обри.
На Мартинез, кој со актерката е во брак од минатиот јули, ова му е прво дете.Хали Бери и нејзиниот сопруг, глумецот Оливие Мартинес, добија син.
Таа се породила вчера во болница во Лос Анџелес.

loading...
Loading...