Хаос во Кисела Вода- еве што направи невремето!

Невремето кое денеска го зафати Скопје направи хаос во населбата Кисела Вода.
Поради дождот и силниот ветер,  на улицата Ѓорѓи Димитро

Пронајдете не на следниве мрежи: