ХАОС ВО ПАРИЗ: Ја нападнаа Ким Кардашијан на црвениот тепих

Loading...

Виталиј досега вакви испади има забележано пред актерите Бредли Купер, Вил Смит и Леонардо ДиКаприо, а овој пат жртва беше Ким Кардашијан.Последен пат името на Украинецот Виталиј Седиук беше актуелно пред неколку месеци кога го нападна Бред Пит на црвениот тепих и беше изнесен пред суд. Тој повторно нападна на црвениот тепих, но овој пат нова жртва е Ким Кардашијан.
Инцидентот се случи при пристигнувањето на Кардашијан на модна ревија во Париз. Виталиј ја фатил за коса и се обидел да ја повлече на земја, но во истиот момент реагирало обезбедувањето.
Видеото е на следната страна:

Сејдиук во јуни беше отпуштен од телевизијата за која работеше токму порадинападот врз Бред Пит. Тој неколку пати досега има изведено вакви работи, а Пит после инцидентот изјави дека, ако му се случи уште еднаш да се пикне под фустанот на некоја актерка како во случајот со Америка Ферера на Канскиот фестивал, ќе си има работа со него.
Виталиј досега вакви испади има забележано пред актерите Бредли Купер, Вил Смит и Леонардо ДиКаприо.
Славните неколку пати реагираа поради неговите испади кои тој смета дека се хумористични.Последен пат името на Украинецот Виталиј Седиук беше актуелно пред неколку месеци кога го нападна Бред Пит на црвениот тепих и беше изнесен пред су

loading...
Loading...