Хит фотка: Вака изгледале Цеца, Кеба, Мира Шкориќ и Бекута пред 20 години!

Ѕвездите од соседството без ботокс и силикони, ја граделе својата кариера, настапувајќи заедно низ Југославија.Фолк екипа од соништата Мира, Цеца, Снежана Савиќ, Ана Бекута, Кеба, Славко Банјач, Зоран Калезиќ, позирале во дамнешната 1993 година. Имено, тие биле на заедничка турнеја по Србија.
Препознатливиот стил од деведесетите не го испуштиле ни овие фолк ѕвезди, кои пред дваесет години не ни имале слушнато за естетска хирургија, но искрено не им ни била потребна.
Погледнете ги урнебесните фризури на Бекута и на Мира.
 Фолк екипа од соништата Мира, Цеца, Снежана Савиќ, Ана Бекута, Кеба, Славко Банјач, Зоран Калезиќ, позирале во дамнешн

Пронајдете не на следниве мрежи: