Хју Хефнер и нуди 30.000 долари за ново реалити шоу на Станија- таа вели „Малку е“!

Loading...

Иако одлучила да стави крај на нејзините студии на Економскиот факултет во Нови Сад, Станија Добројевиќ ќе мора да го одложи образованието бидејќи добила понуда која не се одбива.Основачот на „Плејбој“ Хју Хефнер ја повикал Станија да учествува во неговото реалити шоу за хонорар од 30.000 долари! Веднаш после понудата Станија преку менаџерот на Хју Хефнер, во чија вила веќе престојувала добила повик да учествува во новиот ТВ проект во Америка.
Станија заедно со Сораја Вучелиќ веќе добила ПОНУДА да снима реалити шоу за Телевизијата „Пинк“ кое ќе биде по примерот на сестрите Кардашијан, но набрзо после тоа го добила овој повик кој премногу ја изненадил.
Станија сеуште се двоими која понуда ќе ја прифати, а на својот Твитер профил изјавила дека цифрата на Хефнер сепак е мала.
 Основачот на „Плејбој“ Хју Хефнер ја повикал Станија да учествува во неговото реалити шоу за хонорар од 30.000 долари! Веднаш после пон

loading...
Loading...