ХОРОР: Ја силувале па побарала помош од случаен минувач, а тогаш…

Една жена од Њујорк преживеала вистински хорор откако била силувана, а во моментот кога побарала помош од случаен минувач, следувал уште поголем шок бидејќи тој и рекол дека ќе и го направи истото.Како што пишува „Мирор“, жената чиј идентитет е непознат била силувана од 17-годишно момче кое и се заканувало по нејзиниот живот, а пота и ја ограбило. Откако се одвил хоророт среде улица, таа забележала 20-годишно момче на кое му кажала што и се случило, а тој наместо да и помогне и рекол дека ќе и го направи истото. И тој и се заканувал по животот и ја силувал, а потоа избегал од местото на настанот.
Полицијата смета дека момците делувале заедно.Како што пишува „Мирор“, жената чиј идентитет е непознат била силувана од 17-годишно момче кое и се заканувало по нејзиниот живот, а по

Пронајдете не на следниве мрежи: