Хорор: Мафијата запали тригодишно детенце

Мафијата запали тригодишно детенце поради шверц на дрога!Безживотно тело на тригодишно детенце е пронајдено откако претходно било запалено од страна на мафијаши поради трговија со дрога. Според податоците на светските медиуми, овој хорор ја потресе Италија и предизвика паника меѓу населението. 
Се работи за тригодишното момче Никола Камполоња кое било запалено бидејќи неговиот дедо не платил за долгот за дрога. Детето било киднапирано, запалено и потоа фрлено.
Полицијата ги сомничи членовите на мафијата за одговорни за бруталното убиство.Безживотно тело на тригодишно детенце е пронајдено откако претходно било запалено од страна на мафијаши поради трговија со дрога. Според податоците

Пронајдете не на следниве мрежи: