ХОРОР: Момче прободено во срце донесено на Ургентен

Loading...

Дваесет и девет годишниот М.М. од Елесан Косово вчера околу 13 часот бил донесен од страна на непознато лице во Ургентниот центар во повреда во пределот на срцето.Oд МВР денес информираат дека М.М. имал убодна рана од остар предмет во пределот на срцето и не бил контактибилен.
Од страна на доктор констатирано е дека се работи за повреда на срцето со остар предмет, а полицијата презема мерки за расчистување на настанот.Oд МВР денес информираат дека М.М. имал убодна рана од остар предмет во пределот на срцето и не бил контактибилен.
Од страна на доктор конс

loading...