Хороскопските знаци опишани со само три зборови!

Loading...

Три карактеристики кои ги опишуваат хороскопските знаци.Овен-амбициозни, независни и тврдоглави
Бик-материјалисти, своеглави и егоисти
Близнаци-забавни, доминантни и шармантни.
Рак-емотивци, тврдоглави и резервирани.
Лав-лидери, горделиви и нарциси
Девица-перфекционисти, критичари и креативни

 
Вага- естетичари, весели, фантазери
Шкорпија- амбициозни, лидери и одмаздливи
Стрелец-весели, авантуристи и упорни
Јарец-традиционални, амбициозни и егоисти
Водолија-шармантни, недопирливи и весели
Риби-себични, сонувачи и филозофи.Овен-амбициозни, независни и тврдоглави
Бик-материјалисти, своеглави и егоисти
Близнаци

loading...
Loading...