Хрватите се бесни на Нишимура

Оправдано или не, синоќешното судење на мечот помеѓу Бразил-Хрватска предизвика низа реакции во фудбалскиот свет и пошироката јавност.Затоа на една фан-страна се појави една интересна фотографија.
Навистина е оригинална!
Како ви се чини синоќешното судење?
 

Post by Hrvatska Nogometna Reprezentacija ( Uvijek Vjerni Tebi ).
Затоа на една фан-страна се појави една интересна фотографија.
Навистина е оригинална!
Како ви се чини синоќешното судење?

Пронајдете не на следниве мрежи: