Хумелс: „Намерно малку застанавме, за да не ги понижиме Брацилците“

Голманот на германската репрезентација, Хумелс призна дека на полувремето во играта со Бразил,  играчите се договориле дека во продолжението &

Пронајдете не на следниве мрежи: