Хурем со преслатката ќеркичка! Од мали нозе знае како да позира!

Мерјем Узерли, популарната Хурем од „Сулејман величенствениот“ го одушеви своите обожаватели со фотографијата која ја сподели на „инстаграм“ на која позира со својата ќерка Лара. Девојчето е цела на мајка си.На едната фотографија се гледа како позираат како вистински манекенки, а на другата како весело се смеат.
Двегодишното девојче многу личи на мајка си, со бел тен, големи сини очи и светла коса.
Мерјем беше во врска со еден милионер со кој забремени и кој ја наговараше да го абортира бебето. Таа тоа не го прифати. Се соочи со многу проблеми, ја напушти популарната серија и се пресели во Германија.
На едната фотографија се гледа како позираат како вистински манекенки, а на другата како весело се смеат.
Двегодишното девојче многу л

Пронајдете не на следниве мрежи: