И МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ СЕ ОГЛАСИ: „Да е жива таа мајка која те родила…“

Loading...

 Некогашната победничка на „Евросонг“ е воодушевена со настапот на девојчето од Зајечар кое настапува во „Ѕвездичките на Пинк“. Некогашната победничка на „Евросонг“ е воодушевена со настапот на девојчето од Зајечар кое настапува во „Ѕвездичките на Пинк“.
Пејачката Марија Шерифовиќ е импресионирана од феноменалниот настап на Лена Стаменковиќ во натпреварувањето на „Ѕвездичките на Пинк“. Своето воодушевување некогашната победничка на „Евросонг“ го искажа на Твитер. 
ПУБЛИКАТА ВО СОЛЗИ: Ѕвездата е родена – Малата Лена ги расплака сите со својот настап!
 Погледнете на следната страна што напиша таа:

DA BOG DA ZIVELA STO GODINA DETE DRAGO I ZIVA BILA MAJKA KOJA TE JE RODILA!!!!!!!!
— Marija Serifovic (@futomaki) January 2, 2015

ЛЕНА Е ВЕЌЕ ЛЕГЕНДА: Ја пееше Селин Дион, а жирото повторно плачеше, но и таа додека пееше!
 Некогашната победничка на „Евросонг“ е воодушевена со настапот на девојчето од Зајечар кое настапува во „Ѕвездичките на Пин

loading...
Loading...