И покрај луксузот, познатата пејачка се вози со јавен превоз

Познатата пејачка веќе долго време живее во луксузен дом во Истанбул каде што се откако се омажи за нејзиниот колега Мустафа Сандала.Емина Јаховиќ често објавува фотки на социјалните мрежи каде што може да видиме дека живее луксузен живот.
 Меѓутоа, со еден гест пејачката покажа дека живее како обчен човек.
На Инстаграм се појави фотка на која Емина со својот колега пејач се вози во градски превоз.
Емина Јаховиќ често објавува фотки на социјалните мрежи каде што може да видиме дека живее луксузен живот.
 Меѓутоа

Пронајдете не на следниве мрежи: