И ТОА ГО ДОЧЕКАВМЕ! Северина се соблече на море!

Хрватската пејачка нема проблем на 44 години да се соблече во бикини.Северина на Инстаграм се пофали со заносната фигура во бикини. Таа овие денови се одмара на островот Мљет со сопругот.
Тој неодамна го прославил 29-тиот роденден, каде Северина му направила изненадување собирајќи ги блиските пријатели во еден ресторан.
Како што пишуваат хрватските медиуми, меѓу поканетите билр Жељко Јоксимовиќ, Харис Ѓиновиќ и Горан Каран.
Северина на Инстаграм се пофали со заносната фигура во бикини. Таа овие денови се одмара на островот Мљет со сопругот.
Тој неодамна го прос

Пронајдете не на следниве мрежи: