Имал секс со кобила, па сега сака дете со неа

Loading...

Ендру Мендоза кој има 29 години, бил фатен додека имал секс со кобилата на соседите. Бизарна е неговата причина за тоа, тој сакал да имаат бебе. Бил заинтересиран дали може кобилата да биде бремена од човек.
За време на информативниот разговор со локалниот шериф во Тексас, тој изјавил дека нема потереба од адвокат. Имено, се започнало откако тој и се заканил на моменталната девојка, доколку не му се јавела тој ќе имал секс со кобилата на соседите. Па очигледно тој не го добил повикот што го очекувал.
Во полициската станица, тој изјавил дека нема да лаже дека неговата намера исто така била и желбата да биде интимен со кобилата со крајна цел да имаат дете. Притоа, го објаснил детално и самиот сексуален чин.
Имено тој зад себе има криминално досие уште додека бил малолетен. Бил во затвор четири месеци но и во дом за малолетници.
 Сеуште не е откриено дали експриментот да се има бебе со кобила ќе стане реалност .
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Ендру Мендоза кој има 29 години, бил фатен додека имал секс со кобилата на соседите. Бизарна е неговата причина за тоа

loading...