Имав секс со Роналдо, а потоа ми даде 300 евра за такси

Само еден ден по добивањето на златната топка Кристијано Роналдо се најде на удар од таблоидите.Португалскиот магазин „TV Guide“ вчера излезе со насловна страна на која пишува дека Роналдо ја изневерел својата девојка Георгина Родригез со 21 годишната Наташа Софија.

Девојката која признала дека спиела со Роналдо една ноќ и за тоа фудбалерот и платил 300 евра за такси стана позната во нејзината земја откако учествуваше во едно реално шоу.
Португалскиот магазин „TV Guide“ вчера излезе со насловна страна на која пишува дека Роналдо ја изневерел својата девојка Георгина Родр

Пронајдете не на следниве мрежи: