Инцидент во студиото: Ана го нападнала Раста поради девојка среде емисија!

Новопечениот брачен пар Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста, членови се на жирито во „Јас имам талент“, каде што се скарале поради еден кандидат.Продукцијата едвај успеа во паузата да ги смири и да ја заврши емисијата до крај.
Најпрво раперот бурно реагирал и скокнал кога Ана меркала набилдани момци, а потоа Ѓуриќ почнал да фали девојка која ја покажувала својата умешност во тверкување.
Ана на тоа му дофрлила: „Жити мајка“.
Караницата ја продолжиле на паузата и ситуацијата била на раб од инцидент. Сепак, сѐ било нормализирано по интервенцијата на тим од продукцијата.Продукцијата едвај успеа во паузата да ги смири и да ја заврши емисијата до крај.
Најпрво раперот бурно реагирал и скокнал кога Ана меркала

Пронајдете не на следниве мрежи: