Информации за навивачите кои сакаат да ги бодрат „Вардарки“ во Будимпешта

Информации за навивачите кои сакаат да ги бодрат „Вардарки“ во БудимпештаЖРК Вардар СЦБТ нуди аранжмани за фајнал-форот во Будимпешта.
Во организација на ЖРК Вардар СЦБТ, заедно со туристичката агенција „Гуливер Милс“, македонскиот претставник во фајнал-форот во елитното клубско натпреварување понуди аранжмани.
За повеќе информации прочитајте ТУКА.ЖРК Вардар СЦБТ нуди аранжмани за фајнал-форот во Будимпешта.
Во организација на ЖРК Вардар СЦБТ, заедно со туристичката агенција „Гу

Пронајдете не на следниве мрежи: