Инстаграм гори! Цеца се мажи?

Loading...

Цеца Ражнатовиќ направила хаос на интернет кога објавила видео на кое има вел и бидермаер.Сите помислиле дека фолк дивата се подготвува да стапне на „лудиот камен“, но всушност се работи за обична апликација. Цеца своите фанови ги насмеала со ова интересно видео, а девојките веднаш посакале да се најдат на нејзино место.
Инаку, Цеца ги руши сите рекорди кога се работи за социјалните мрежи. Освен тоа, таа е вистинска балканска музичка ѕвезда која има повеќе од милион фанови на својот официјален канал на Јутуб.

 
#svetlanacecaraznatovic #cecaraznatovic #ceca #ceca2016 #cecaofficial #serbiansinger #balkansinger #europeansinger #video
A video posted by CECA (@craznatovic_official) on Sep 5, 2016 at 4:53am PDT

Сите помислиле дека фолк дивата се подготвува да стапне на „лудиот камен“, но всушност се работи за обична апликација. Цеца своите фано

loading...