Интернетот „го утепа“ од зезање Леонардо Ди Каприо!

Интернетот е преплавен со смешни фотографии на сметка на Леонардо ди Каприо, кој за жал не го доби очекуваниот Оскар за „Волкот од Волстрит&l

Пронајдете не на следниве мрежи: