Исчезна 17 годишно момче од Аеродром

Вчера во 15,00 часот во ПС-Аеродром, Љ.П.(1966) од Скопје, пријавил дека на 13 јуни од 11,00 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот 17-годишен син.Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Loading...