Исчезна ученичка од Радовиш, полицијата на нозе!

Loading...

Исчезна ученичка од РадовишВо 19 часот и 30 минути во Полициска станица Радовиш, 44-годишниот М.Д. од Радовиш пријавил дека истиот ден околу 16 часот од дворот на неговата куќа во непознат правец се оддалечила неговата ќерка.
Се работи за 16-годишно девојче, по кое полицијата трага.
Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.Во 19 часот и 30 минути во Полициска станица Радовиш, 44-годишниот М.Д. од Радовиш пријавил дека истиот ден околу 16 часот од дворот на неговата ку

loading...