ИСКРЕНО ОТКРИ ШТО ВЕЛИ СОПРУГОТ: Еве како Душко реагира на голите фотографии на Карлеуша

Loading...

Екипата на емисијата „Ексклузив“ ја запраша Јелена како нејзиниот сопруг Душко Тошиќ реагира на таквите фотографии..Поп ѕвездата Јелена Карлеуша пред неколку дена ја изненади јавноста со фотографијата на која целосно гола ја кити новогодишната елка.
Екипата на емисијата „Ексклузив“ ја запраша Јелена како нејзиниот сопруг Душко Тошиќ реагира на таквите фотографии, но таа рекла дека се сомнева дека тој уште не ги ни видел фотографиите.
– Душко не е известен, но со оглед на тоа дека се уште не ми пратил порака дека се разведуваме, верувам дека не ја ни видел фотографијата – вели Јелена Карлеуша.
 Поп ѕвездата Јелена Карлеуша пред неколку дена ја изненади јавноста со фотографијата на која

loading...
Loading...