Иван Ивановиќ за празниците ужива на плажa во Дубаи… но, со кого?

Loading...

Водителот на најгледаната емисија во Србија „Вечер со Иван Ивановиќ“ празничните денови ги минува во Дубаи, на плажа.-Зима, нашето омилено годишно време, уште од детството – напиша Иван на фотографијата на која позира со…

 
Својот помлад брат Огњен.
За потсетување, помладиот брат на Иван Ивановиќ, Огњен, живее во Дубаи веќе шест години и работи како стјуарт.
-Зима, нашето омилено годишно време, уште од детството – напиша Иван на фотографијата на која позира со…

 
Сво

loading...
Loading...