Иванов на средби со жителите на Лисиче, Ново Лисиче и Аеродром

Актуелниот и кандидат за претседател на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“ Ѓорге Иванов, денес оствари средби со жителите

Пронајдете не на следниве мрежи: