Изморени сте од стомакот кој виси? Ќе изгубите 9 килограми за 7 дена ако секое утро…

Loading...

Овој напиток ќе ви овозможи да ги намалите огромниот број на наслаги кои се наоѓаат во пределот на стомакот. Се што треба е да се напиете една чаша наутро.Потребно е:
½ чаша вода
1 лимон
1 лажица магдонос
1 лажица свеж ѓумбир
1 лажица сок алое вера
1 краставица
Подготовка:
Сите состојки ставете ги во блендер и измешајте ги. Добиениот сок треба да го испиете и треба да го правите тоа секојдневно. Потребно е:
½ чаша вода
1 лимон
1 лажица магдонос
1 лажица свеж ѓумбир
1 лажица сок

loading...