Изненадени од одлуката: Бремената Сека Алексиќ сака ОВА да го направи, фановите ја предомислуваат!

Loading...

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, поради обврски во наредниот период наводно нема да биде во жирито од третата сезона на „Пинкови ѕвездички“, а на нејзино место можеби ќе дојде бремената Сека Алексиќ.Според информациите, ангажманот веднаш ѝ бил понуден на познатата пејачка. Но, по добиената понуда, Сека дознала дека е во блажена состојба и сѐ уште не е извесно дали ќе ја смени одлуката или сепак ќе седне на местото на Цеца и ќе ги исполнува обврските.
– Кога дозна дека е во блажена состојба, Сека му се јави на Жељко Митровиќ и му објасни дека ќе мора во еден момент да се повлече од шоуто. Бидејќи долго посакуваше да остане бремена, не сака да ја загрози на снимањата. Меѓутоа, ако добро се чувствува, таа ќе ја оствари улогата како член на жирито сѐ до породувањето“ – објаснил извор од продукцијата.

loading...
Loading...