Ја изгуби невиноста со Роналдо, со Балотели има ќерка, а сега се мажи за милијардер!

Loading...

Италијанската старлета, пејачка и телевизиско лице Рафаела Фико, вниманието на јавноста го привлече со изјавата дека невиноста ја загубила со Кристијано Роналдо.По таа романса влета во креветот и на проблематичниот Марио Балотели, а круна на таа врска е ќерката за која фудбалерот на Ница не ја признава за негова. Но, според ДНК анализите утврдено е дека италијанскиот репрезентативец е татко на тоа дете.
Денеска, по бројните врски со познати мажи и компликациите кои тие ги носат, оваа згодна Италијанка конечно ја пронајде љубовта и среќата покрај еден милијардер.

Според италијанските медиуми, популарната старлета наскоро ќе се венча за Алесандро Моџи, син на поранешниот спортски директор на Јувентус, Лучијано Моџи.
По таа романса влета во креветот и на проблематичниот Марио Балотели, а круна на таа врска е ќерката за која фудбалерот на Ница не ја признава за н

loading...