Јелена: Сопругата на Новак Џоковиќ напишала две реченици и испратила големо срце

Јелена Џокович се породи по втор пат на почетокот на овој месец каде таа и нејзиниот сопруг добија ќерка Тара, а Јелена се огласила по прв пат после породувањето.
 Јелена објави слика која Новак ја поставил на инстаграм и фејсбук на која се гледа раката на Новак, Јелена и Стефан и нормално на ќеркичката Тара
Јелена се заблагодари на сите кој и честитаа за раѓањето на нејзнината ќерка Тара.
Ви благодарам, напиша Јелена и ставила срце покрај раката.
Јелена објави слика која Новак ја поставил на инстаграм и фејсбук на која се гледа раката на Новак, Јелена и Стефан

Пронајдете не на следниве мрежи: