Каде ќе ѝ оди душата? Мис Бум Бум разголена го моли Меси да ја одблокира!

Loading...

Некогашната победничка на натпреварувањето „Мис Бум Бум“, Сузи Кортез, ја покренала кампањата „одблокирај ме Меси“.На јавноста и е добро позната нејзината опседнатост со аргентинскиот фудбалер. Тоа особено ѝ пречело на неговата жена, па бил приморан да ја блокира Сузи.
Таа редовно објавувала фотографии каде го поддржува Меси, на кои била во негов дрес, додека нво преден план бил нејзиниот задник.
Сега покренала кампања под името „одблокирај ме Меси“, а на сликата ретко кој останал рамнодушен. А Богами и на видеово:
 

 
Batendo um bolão na Mansão da @playboymx Gravação em breve #PlayboyMX
A video posted by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on Aug 15, 2016 at 1:49pm PDT

На јавноста и е добро позната нејзината опседнатост со аргентинскиот фудбалер. Тоа особено ѝ пречело на неговата жена, па бил приморан да ја блокир

loading...
Loading...