Како да бидете „лоша“ девојка во кревет!

Време е да внесете „лоши“ навики во спалната, „и повеќе од лоши“! Следете ги овие „зачинети“ совети…Како да бидете лоша девојка во кревет. Кој мисли дека не е добро да се биде лош понекогаш? Од флертување со непослушност до крајно злобна девојка и те како знае да биде забавно. Како да се биде лоша девојка, од страна на Лиса Слатка (Карлтон Книги), верувајте, вие и вашиот љубен ќе ги засакате вашите нови лоши навики. Кажете збогум на ангелските квалитети, време е да се претворат во гаволски.

Бидете зборлива
Мешањето на сугестивни зборови со двојни значења во нормален разговор, знае да биде доста интересно и да ја зголеми неговата фантазија. Кажете му како доцните на работа, бидејќи сте врзани дома. Објаснете му како времето е толку топло и како се „топло чуствувате и вие“. Зборувајте за неверојатните пози кои ги знаете од јога.
Бидете почесто голи
Сензуален секс, сензационен заводнички стил, е можно само доколку го цените и уживате во сопственото тело. Лошите девојки го обожаваат своето тело. Користете редовно пилинзи, креми и лосиони за нега на кожа, а и редовна масажа ќе ве прави да се чувствувате опуштено, а со тоа и сјајна и здрава кожа.
Бидете комплицирани и тешки
Кажувајте ги почесто зборовите „Сакам“, „Ми треба“, „Ставиго сега“, „Успори“, „Убрзај“. Сексот станува се позабавен која тој „весело“, ги следи инструкциите.
Нечекајте
Лошите девојки не ја чекаат ноќта, за да почнат со заведување на своите момци. Најдете момент во било кој дел од денот или едноставно направете го. Почнете со акција баш кога тој збори на телефон (со неговата мајка или шеф), додека вози или кога ќе излезе од бањата штотуку истуширан со свеж мирис на неговата купка.
Стриптиз
Изненадете го со стриптиз. Приредете му приватно шоу само за него. Изберете соодветна просторија, пригушени светла и неговата омилена музика, полека одкривајте му дел по дел од вашето заводливо тело. Нема да остане рамнодушен, но имајте свои правила и принципи кои тој несмее да ги прекрши. Уживајте..
„Покачете му ја температурата“
Уживајте и правете го се она што ви се допаѓа. Допир, бакнеж и галење се радост на либидото. И кога ќе се каже добра ноќ, оставете го среќен и напален со бакнеж на неговите усни и стисок на „фамилијарното богатство“.
Груба игра
Играјте грубо, лошите девојки секогаш знаат да го погодат моментот, кога да му фрлат неочекуван бакнеж, угриз, стисок. Грубата игра е праќање инстант пораки до неговиот мозок како сте дива и тој е вашиот единствен маж.

Преземете одговорност
Седнете на неговите гради со грбот свртен кон него. Фокусирајте се на неговите гениталии, доведете го до шокантен оргазам а потоа вратете се со рацете и устата, а потоа вклучете ги во акција и вашите брадавици. Управувајте со него како сте замислиле и умеете.
Прифатете комплимент
Доколку вашиот љубен сака да ве опсипува со комплименти, прифатете ги , а со тоа возвратете му на ист начин. Комплиментите многу влијаат за подигање на самодовербата, пофалните зборови и тоа како ќе му значат.
 Како да бидете лоша девојка во кревет. Кој мисли дека не е добро да се биде лош понеко

Пронајдете не на следниве мрежи: