Како изгледаат 3 генерации на Миранда Кер

После разводот со Орландо Блум, манекенката Миранда Кер најголемата поддршка ја има од своето семејство.За да ги потсети своите фанови колку семејството е важно во животот на секој човек, Миранда на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која се наоѓаат нејзината мајка Тереза и бабата Ен.
Трите генерации на фамилијата Кер на сликата се на кревет, а Миранда се наоѓа на средина.Австралискиот модел под сликата напишала „Фамилијарна љубов“ и додала срце и смајли.
Миранда, нејзината мајка и баба се моногу блиски, а во едно интервју Миранда изјавила дека тие две и се најголемата поддршка и извор на сила.
Животот на Миранда сеуште е под микроскоп, и поради разводот со Орландо Блум, но и поради неодамнешната приказна дека започнала романса со долгогочишниот пријател и милијардер Џејм Пакер.
 За да ги потсети своите фанови колку семејството е важно во животот на секој човек, Миранда на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која

Пронајдете не на следниве мрежи: