Како изгледаше загревањето на „Металурзите“ во арената „Борис Трајковски“

Екипата на Металург на домашен терен го игра првиот дуел од осминафиналната фаза во Лигата на Шампионите каде за противник го има данскиот претставник Колдинг.„Металурзите“ излегоа на загревање, арената „Борис Трајковски“ полека но сигурно се полни.
Натпреварот стартуваше од 16,55 часот.„Металурзите“ излегоа на загревање, арената „Борис Трајковски“ полека но сигурно се полни.
Натпреварот стартуваше о

Пронајдете не на следниве мрежи: