Каков ќе ви биде сексот во 2014 година

Loading...

Откријте што ве очекува во кревет оваа година.1. Кое е најинтересното место на кое сте воделе љубов?
а) Преку ден, на клупа во паркот.
б) Во близина на шумскиот поток.
в) На работ од креветот.
2. Кои се мечтите за жешки игри со личностите кои ве опкружуваат?
а) Пет личности кои ги запознавте на работното место.
б) Неколку протагонисти од некој љубовен роман.
в) Мечтаете само за една личност.
3. Оценете го интензитетот на вашата сексуалност (1-10).
а) Чиста десетка.
б) Повеќе сте како добротворка, коректна и по малку заводлива, со оценка 7.
в) Двојка. Во орманот чувате мини здолниште кое сè уште не сте го пробале.
4. Каков е вашиот одмор од соништата?
а) Екстремни спортови кои вклучуваат непредвидливи страсни пространства во комбинација со неодолив зависник од адреналин.
б) Романтична прошетка покрај море или интимни моменти во куќичка покрај езеро.
в) Посета на роднините кои одамна не сте ги виделе.
5. Вашите новогодишни дочеци се:
а) Излегување со пријателките во најдобрите клубови во градот каде што ќе добиете ВИП третман.
б) Го пропуштивте ова прашање заради страсното гледање со партнерот очи во очи.
в) Претходните години сте си дозволиле чаша шампањ за време на подготвуањето на вечерата.

 БОДУВАЊЕ:
Најчесто заокружената буква го дава одговорот.
Најмногу одговори под А:
Оваа година ќе имате бурни сексуални игри, и тоа помеѓу чаршафите. Ќе сакате места во природа, под отворено небо. Ќе бидете заинтересирани за повеќе партнери и само вие ќе знаете до каде ви е границата.
Најмногу одговори под Б:
Вашите соништа конечно ќе бидат јаве. Бидете спремни за романтични вечери со свеќи и љубовни игри обвиени со таинственост и мистерија. Ве очекуваат сексуални искуства кои не би можеле да ги пронајдете ниту во омилените романи.
Најмногу одговори под В:
Сигурниот, проверен и удобен секс со личноста која ви значи и во која верувате ќе ве обземе и оваа година. Затоа започнете со предигра која ќе направи да почувствувате врвно задоволство пред да заспиете и ќе ви ја направи среќна оваа година.1. Кое е најинтересното место на кое сте воделе љубов?
а) Преку ден, на клупа во паркот.
б) Во близина н

loading...
Loading...