Калеуша откри каков проблем има во бракот

Поп пејачката Јелена Карлеуша ужива во хармоничен брак со фудбалерот Душко Тошиќ, но сепак признава дека постојат и моменти кога тие се расправаат.- Јас имам многу разбирање, го подржувам но некогаш и страдам поради неговата кариера а и он поради мојата. Ние имаме само еден проблем во бракот а тоа е моето трошење на пари на „крпчиња“. Тоа е единствена причина поради која тој добива нервен слом- рекла Карлеуша за српските медиуми.- Јас имам многу разбирање, го подржувам но некогаш и страдам поради неговата кариера а и он поради мојата. Ние имаме само еден проблем во бракот а

Пронајдете не на следниве мрежи: