Карлеуша поминува низ пеколна болка

Loading...

Болка, пекол, агонија, се зборовите на Јелена Карлеуша на нејзиниот профил на социјалната мрежа Твитер. 
Таа е во очајна ситуација, а тоа го покажува и сликата која ја има постирано на својот твитер профил. 
Јелена боледува од мигрена и веќе неколку дена не може да стане од својот кревет. 
„Уште еден ден во пеколот на мигрената. Тоа што го гледам јас е сјајни објекти, птиците пеат изливи на оган .. болка насекаде“, се жали познатата ЈК. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Болка, пекол, агонија, се зборовите на Јелена Карлеуша на нејзиниот профил на социјалната мрежа Твитер. 

loading...