Карло Бос и Боки 13 се во врска?!

Во српските медиуми излезе вест која вели дека познатиот македонски порно глумец Гоце Гиновски или познат на јавноста како Карло Бос и шоуменот Боки 13 се во врска. 
Според нив, Боки и Карло Бос биле забележани како се шетаат заедно и биле доста блиски. За оваа информација сеуште нема никакви реакции од двете страни, но набрзо ексклузивно за плус24, Карло Бос ќе даде изјава и ќе ни ја објасни оваа вест која е доста актуелна во српските медиуми. 
Неодамна во емисијата „Не бери гајле“ Карло Бос изјави дека Боки 13 за него претставува транвестит. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Во српските медиуми излезе вест која вели дека познатиот македонски порно глумец Гоце Гиновски или познат на јавноста

Пронајдете не на следниве мрежи: